Chybná SMS
VIP, Legenda a Kredity

Vždy si SMS zkontrolujte ještě před odesláním.

Nepřišla odpovědní SMS

Pokud Vám nepřišla odpovědní SMS, tak pravděpodobně nepřišla Vaše SMS ani ke zpracování.

Reklamace můžete žádat z ČR na +420 602 777 555 a z SR na webu nebo na +421 / 2 / 5479 2179.

  • Nedostatek kreditu: Zkontrolujte si prosím, zda máte v telefonu dost kreditu. Je také možné, že Vám operátor zablokuje odeslání SMS i s dostatečným kreditem (v případě že by Vám po odeslání SMS zbylo málo kreditu).
  • Chvilkový výpadek operátora: Občas se může stát, že Váš operátor bude mít chvilkový výpadek služeb. Poznat to můžete tak, že Vám nepřijde odpovědní SMS; v takovém případě vyčkejte cca 30 minut, poté zkuste SMS odeslat znovu.
  • Blokované Premium SMS (platby mobilem): Možné je taky, že máte zablokované Premium SMS, v takovém případě je zapotřebí se informovat u svého operátora na prodejně nebo přímo na internetu si platby mobilem zapnout.
  • Váš operátor neposkytuje Premium SMS (platby mobilem): Někteří operátoři, zvláště ti méně známí neposkytují vůbec službu Premium SMS. Pro zjištění informací o poskytování Premium SMS zajděte na webové stránky Vašeho operátora nebo zavolejte na jejich infolinku.

Přišla odpovědní SMS, ale..

Pokud Vám přišla odpovědní SMS, ale něco s ní není v pořádku tak se řiďte instrukcemi níže.

Reklamace můžete žádat z ČR na +420 602 777 555 a z SR na webu nebo na +421 / 2 / 5479 2179.

  • „Premium SMS jsou blokovány“ atp.: Možné je taky, že máte zablokované Premium SMS, v takovém případě je zapotřebí se informovat u svého operátora na prodejně nebo přímo na internetu si platby mobilem zapnout.
  • Odpovědní SMS nevypadá jako z InfinityLandu: Většinou se jedná o chybně zapsané telefonní číslo nebo text SMSky, zkontrolujte si tedy prosím správnost těchto údajů, případně omylem odeslanou SMS reklamujte pomocí možnosti vypsaných výše.